Firma Andur zapoczątkowała swoją działalność w 2005 roku, pierwotnie realizując się w branży budowlanej, dostarczaniu na rynek konstrukcji stalowych oraz wyrobów stalowych, a także w obrocie złomem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tak w dziedzinie produkcji, jak i zarządzaniu systemami jakości i organizacji pracy nasza firma oferuje swoim klientom wysokiej klasy wyroby, odpowiadające europejskim standardom jakościowym, dając jednocześnie gwarancje solidności, profesjonalizmu i nowoczesności.

 unnamed

 

Począwszy od początku roku 2011 firma Andur rozpoczęła współpracę z Fińskim producentem wytwórni betonu oraz systemów i podzespołów umożliwiających produkcję betonu, cechujących się niezawodnością w ekstremalnie trudnych warunkach pracy oraz surowych warunkach zimowych.

Kontrakt pomiędzy firmą Steel Kamet Oy  www.steelkamet.com i Andur F.P.U.H. obejmuje sprzedaż, serwis oraz wszelkie usługi zwiększające satysfakcję klienta w zakresie dostawy gotowych wytwórni betonu, silosów, mieszalników, systemów ogrzewania kruszyw i wody oraz podzespołów wytwórni na rynku polskim, czeskim i słowackim.

Oferujemy również suwnice wraz z podzespołami, konstrukcje wielkiego gabarytu jak i komponenty i produkty wymagające pracy na precyzyjnych obrabiarkach. Park maszynowy oraz wysoko-wykwalifikowana kadra pozwala realizować usługi nawet bardzo skomplikowanych elementów. Świadczymy również usługi w zakresie spawania pod dozór UDT, montażu i demontażu maszyn i konstrukcji stalowych, wykonawstwa elementów z stali nierdzewnej.

Dla potrzeb klienta mamy możliwość świadczenia usług w zakresie projektowania jak i przeprowadzania pomiarów przy użyciu urządzeń pomiarowych, w tym również CNN. Oferowane produkty i usługi posiadają m.in.Certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO oraz Europejską Deklaracje Zgodności CE.

1onas

3onas

towermale1

towermale2

bhsmale1


Copyright © ANDUR F.P.U.H - Projekt i realizacja PROENTER